Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Янукович незадоволений, що російські ЗМІ "принижують Україну"

Поделиться:
Президент України Віктор Янукович дав інтерв'ю Bloomberg, в якому висловив невдоволення, що російські ЗМІ у своїх матеріалах принижують Україну.

Янукович, зокрема, заявив, що Росія використовує енергоресурси як інструмент політичного тиску на Україну.

"Ми чуємо погрози і навіть деякі приниження з боку ЗМІ. Це не допоможе нашим відносинам, і це не прикрашає Росію в хорошому сенсі", - цитує Януковича Bloomberg.

Водночас він заявив, що не бачить перешкод для укладення угоди з Євросоюзом.

"Наші відносини з ЄС підуть на користь Митному союзу. Україна є мостом між Росією і ЄС, і дуже важливо зробити цей міст сильним і надійним. Діалог між Україною, Росією та ЄС з питань торгівлі можливий у найближчому майбутньому", - заявив Президент України.

Нагадаємо, в минулі вихідні телеканал Россия1 показав сюжет Дмитра Кисельова під назвою Евтаназія по-українськи, який описує "повний крах" для України у разі співпраці з Євросоюзом.

Російський телеведучий розписав найбільш негативні перспективи для України, заявивши, що країна перебуває на межі кризи. Крім того, він заявив, що українці "нічого не знають про справжню ситуацію, оскільки летять в лайнері, який зірвався у прірву, під звуки німецького гімну Євросоюзу".

Кисельов спрогнозував, що всю територію України "засіють ріпаком, а багатий чорнозем повезуть у вагонах до Європи, як це робили німці під час війни".
Відголос.com
25.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации