Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
12-річний одесит став найкращим танцюристом диско в світі. Фото

Поделиться:

Ім\\\'я 12-річного одесита Максима Серединського стало відомо всьому світу - хлопчик своїм диско-фрістайлом взяв перше місце на чемпіонаті світу з сучасних танців у Німеччині, який щорічно проходить у Дортмунді і збирає до 250 тисяч учасників. Повідомляє видання "Сегодня".

Одесит обійшов у своїй номінації 60 сильних суперників і став кращим, незважаючи на те, що перед виходом на сцену у нього ... вкрали штани. "Перебувати весь день в костюмі з лайкри Максиму було жарко, і штани він зняв, залишивши в роздягальні. Але коли до виступу залишалося півгодини, Максим почав збиратися до виходу на сцену і виявив, що його наряду немає. За лічені хвилини вмовили хлопчика з нашої команди позичити брюки на виступ. У цій паніці мало не спізнилися на сцену", - згадує тренер новоспеченого чемпіона Олександра Макогоненко.

Головними конкурентами українця були швед і поляк, але Максим залишив їх позаду завдяки важко виконуваному акробатичному трюку, говорить тренер. У результаті наш танцюрист завоював "золото", швед - "срібло", а поляк - "бронзу". "Найбільш складний елемент - це "махова назад" або сальто назад через одну ногу. Він блискуче з ним впорався і з коронним шоу, де грає роль Тарзана. Ніхто не залишився байдужим, коли заграв український гімн - загриміли овації. Він невисокий, кумедний і запалює глядачів, як сірник, а всі його рухи, навіть складні стрибки, здаються абсолютно невимушеними", - розповідає вчитель танців. Максим не злякався, незважаючи на те що був одним з наймолодших. "Цього року я перейшов до групи юніорів та змагався з більш досвідченими танцюристами, вище і старше - 15-16 років. Це було найскладніше", - ділиться Максим.

На рахунку у хлопчика безліч перемог в українських змаганнях, двічі Максим ставав чемпіоном Європи. Це - результат наполегливої ​​праці. Після шкільних занять хлопчисько старанно працює на п\\\'ятигодинному тренуванні, а не дивиться мультики, як однолітки. "На навчання часу теж вистачає, у мене хороша пам\\\'ять. Головне - це слухати уважно на уроці вчителя і не відволікатися, але так не завжди виходить", - усміхається Максим. Зараз він вже впевнено виходить на сцену і хвилюється тільки під час нагородження. А перша міжнародна перемога в Словаччині могла і не відбутися. "Максиму було тоді сім років. Він побачив, який великий зал, трибуни, повні людей, гігантські екрани, злякався і втік. Я його по телефону вмовляла і наобіцяла купу іграшок, якщо він вийде на сцену", - зізнається мама танцюриста Інна.

Олександра Макогоненко говорить: перша розмова з Максимом вразила її до глибини душі. "Низенький, світленький малюк прийшов, сів біля мене і каже: "У ​​мене таке важке життя!" Ніби своїй кращій подрузі, яку добре знає. Він розповів мені, що батько загинув, вони з мамою тепер дуже самотні", - говорить тренер. Дівчина зазначає, що всі кубки та медалі Максима - це заслуга його матері. "Щоб заявити про юного таланта, мамі довелося брати кредити і важко працювати на заводі, коли хлопчик ще не ходив до школи. Коли Максиму було сім і виникло питання про те, що хлопчик може поїхати до Словаччини на конкурс, але потрібно оплатити проїзд і членський внесок, та й костюм красивий пошити, мама, не роздумуючи, погодилася. Вона бачила, як її син перевтілюється, коли танцює, і робила все, щоб він зміг себе розкрити по максимуму", - ділиться Олександра. Зараз мама хлопчика витрачається тільки на костюми. "Головне - не прогавити, коли дитина прагне досягти успіху в чомусь, проявити себе і частіше відправляти його на конкурси і чемпіонати. До цієї справи треба ставитися серйозно", - ділиться Інна Серединська.

МРІЄ ВИКЛАДАТИ. Максим мріє стати тренером з танців, як його наставниця. "Хочу придумувати номери, відточувати з дітьми рухи. Іншої професії для себе не бачу", - без тіні посмішки каже чемпіон. А п\\\'ять років тому мама привела хлопчика в студію з однією метою - аби він не вештався після уроків по вулицях. "Навіть не припускала, що буде такий результат. Я віддала його на танці, щоб уберегти від поганого впливу, а зараз для нього це цілий світ!" - Ледве стримує сльози Інна Серединська. Максим і тренер розуміють один одного без слів, а от у відсутність Макогоненко інші коучери скаржаться, що на хлопчика немає управи. "Буває, і зі мною вередує, на те він і дитина! Одного разу не хотів на шпагат сідати. Маму викликали, і вона сідала на шпагат поруч з ним", - сміється наставниця.

M-Ukraine
25.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации