Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Київ чекає нова «Врадіївська хода»

Поделиться:

Організатори літньої "Врадіївського ходи" заявили, що 2 жовтня мають намір повторити похід на Київ.

Його учасники вирушать до столиці 12-ма колонами з найбільших обласних центрів України і збираються прибути на майдан Незалежності 10 жовтня о 18.00 , пише "Комерсант- Україна".

Як пояснив "виданню" один з координаторів акції, житель Кривого Рогу Володимир Фомицький, нову ходу організовано тому, що не були виконані вимоги учасників попередньої акції - відставка міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та люстрація в міліції.

"Все це знаходиться в компетенції президента , а раз президент нас не почув, то ми будемо вимагати його відставки", - заявив "виданню" Фомицький.

"Міліцейське свавілля продовжується і після Врадіївки. Наприклад, у Кривому Розі в 18 фальсифікованих міліцією справах виступає один і той же свідок, який нібито випадково з'являється на місцях нібито скоєних злочинів. Все це змушує нас організовувати нову акцію, яка, швидше за все, буде безстроковою".

Підтримати акцію має намір народний депутат Сергій Каплін, який брав участь у літніх акціях протесту.

У партії " Свобода " нагадують про провал літньої ходи . "Хотілося б , щоб така акція стала справді народною, оскільки вимога відставки президента - це народна вимога. Але це ще й політика, без політиків такі акції будуть малоефективними, а влітку організатори наполягали на відсутності політиків. Ми підтримуємо вимоги протестуючих , але якщо вони знову вимагатимуть відсутності політиків, то ми відмовимося від участі " , - сказав народний депутат Юрій Сиротюк.

У "Батьківщині" також вважають , що вимоги учасників майбутнього заходу є справедливими. "Але треба розуміти, що однією акцією владу не прибрати. Зараз важливо зосередитися на підписанні угоди про асоціацію з Євросоюзом і виборах президента в 2015 році" , - вважає член фракції В'ячеслав Кириленко.

Як відомо, головною претензією до першої Врадіївської ходи було те , що жителі Врадіївки в ній участі не брали.

Все про: Врадіївка

Українська правда
25.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации