Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Янукович розповів у Нью-Йорку про "пакращення"

Поделиться:

Президент Віктор Янукович у своєму виступі під час загальних дебатів 68-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку заявив, що принцип соціальної справедливості є основою всіх реформ в Україні.

Про це повідомляє його прес-служба.

"Фундаментальною основою внутрішніх перетворень в Україні й надалі залишатиметься верховенство принципу соціальної справедливості", - сказав Янукович.

Він розповів, що в Україні реалізується "найбільш масштабна за новітню історію держави програма реформ" і запевнив, що вона спрямована на здійснення соціально-економічних перетворень та зміцнення демократичного устрою та верховенства права.

Янукович також заявив, що Україна й надалі виконуватиме "домашню роботу" з досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття на національному рівні.

"Ми прагнемо закріпити наявну позитивну динаміку багатьох ключових показників національного розвитку. Серед таких індикаторів - подолання бідності, забезпечення якісної освіти, збереження довкілля, покращення здоров`я матерів, зменшення дитячої смертності тощо", - сказав президент.

Українська правда

Все про: Янукович, США

Українська правда
25.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации