Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Батьківщині назріває скандал

Поделиться:
У парламентській фракції Батьківщина назріває скандал, пов'язаний з порушенням партійної дисципліни. Київська міська організація партії вимагає виключити з фракції народного депутата Дмитра Андрієвського, пише КоммерсантЪ-Україна.

Як зазначає видання, причиною невдоволення Андрієвським стало те, що він підтримав законопроект Президента Віктора Януковича про містобудівну діяльність.

"Пан Андрієвський підтримав пропозиції Президента і разом з провладною більшістю проголосував за прийняття ганебного законопроекту, тим самим грубо порушивши фракційну дисципліну", - йдеться в заяві представників столичної парторганізації до лідера фракції Арсенія Яценюка.

У свою чергу, Дмитро Андрієвський у своєму голосуванні не бачить порушення фракційної дисципліни. " Я свою позицію пояснив і висловив ще перед голосуванням - пропозиції Президента були абсолютно нормальними. Просто мої колеги з фракції не до кінця розібралися в цьому питанні", - вважає Андрієвський. За його словами, на засіданні фракції він має намір вимагати від керівництва дати оцінку заявам київської міської організації Батьківщини.

У фракції Батьківщина "не поспішають вживати жорстких заходів, зазначаючи, що існує ще кілька можливих санкцій. "Це може бути і попередження, і догана. Заяву київської парторганізації буде розглянуто на засіданні фракції: необхідно розібратися в ситуації", - заявив заступник глави фракції Сергій Соболєв.

Відголос.com
23.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации