Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Телеканал Фірташа показав, на що Янукович проміняв пеньки

Поделиться:

Журналістам показали, який президент Віктор Янукович вправний гравець в теніс. 

Так, в ефірі телеканалу "Інтер" з'явився сюжет, в якому Янукович перед телекамерами зіграв з першою ракеткою України Олександром Довгополовим (входить до Топ-40 кращих тенисистів світу) спершу звичайною, "аматорською" ракеткою, а потім - новою, "професійною", подарованою самим тенісистом. 

В перший раз Янукович обіграв віце-президента української тенісної федерації та екс-тренера збірної України з тенісу, а p "професійною" виграв серію, зіграну з самим Довгополовим. 

Як зазначив ведучий, "Янукович показав себе - зі своїми колінами після операцій на обох менісках, у свої 63 роки та з його габаритами - сильним гравцем любительського класу".  Разом з тим він зазначив, що Довгополов "не намагався бити "на виліт".

Сам Янукович заявив, що ні з ким не грає, хто йому піддається у грі і що "любить вигравати". 

"Як кажуть: виграв - готуйся до поразки. Бо якщо ти виграв, з тобою вже будуть грати сильніше і більш жорстко", - додав Янукович.

Як відомо, раніше Янукович розповів, як за 13 років навчився вправно володіти тенісною ракеткою, а швидкість подачі м’яча у президента - близько 180 км/год (у професійних гравців - близько 220 км/год).

Українська правда

Все про: теніс, Янукович

Українська правда
22.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации