Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
РФ так лякає Україну катастрофою, що зрозуміло - ніякої катастрофи не буде - екс-віце-прем'єр РФ

Поделиться:

Влада РФ так лякає Україну економічною катастрофою від підписання договору про асоціацію з ЄС, що стало зовсім ясно - ніякої катастрофи не буде.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав екс-віце-прем'єр РФ, екс-глава Держкоммайна Росії Альфред Кох.

"Влада так лякає хохлів економічною катастрофою при підписанні договору про асоціацію, що якось стало зовсім ясно, що ніякої катастрофи не буде. Наші, звичайно, зі штанів будуть вистрибувати, щоб її їм влаштувати. І навіть собі на шкоду будуть рвати економічні зв'язки і відгороджуватися митними бар'єрами", - зазначив Кох.

"Але, нічого не проканає... Інакше вони б так не скаженіли. А тихо і спокійно чекали, коли хохли підпишуть угоду, а потім жорстоко б їх покарали. А тут, схоже, наші в глибині душі вже зрозуміли: хохли йдуть, а нас до Європи не беруть. Нас подарували китайцям. Нашу Татарію - Московію Європою не вважають. Ми дика азіатська деспотія, яка упивається власною вигаданою винятковістю. а ми пижимся, лякаємо хохлів, таращимо очі ... а нічого вдіяти не можемо. Та на нас і уваги-то вже ніхто не звертає", - додав екс-віце- прем'єр.

"Путін отримав свою уорхолівську "хвилину слави"за саєчку Обамі, а тепер його хохли і опустять з гірських висот на землю грішну: "Прощавайте пан Путін! Мі пішли, а ви залишайтесь тут, в лайні, зі своїм особливим шляхом", - зазначає Кох.

За його словами, аналогічна ситуація склалася на початку 90- х з Прибалтикою: "Я пам'ятаю прибалтів також на початку 90- х лякали. Рівне тими ж словами. А вони пішли - і жодного разу не пошкодували".

Все про: Росія, ЄС

Українська правда
22.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации