Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Росія пропонувала умови, що не збігалися з планами Януковича - Бойко

Поделиться:

Росія і Україна не домовилися про ціну на газ, тому що РФ пропонувала умови, які суперечили директивам президента України.

Про це заявив віце-прем'єр Юрій Бойко в ефірі "Шустер Live" на телеканалі "Інтер".

За його словами, Україна два роки вела переговори з РФ, але сторони не змогли домовитися про подальше зниження ціни на газ.

"Не тому, що ми давали якісь пропозиції, які були неприйнятні для цивілізованого партнерства, а тому, що у президента була позиція, що ми готові вибудовувати будь-яку модель з російськими колегами на рівноправних умовах", - сказав Бойко.

"Ми на моїй пам'яті перебрали чотири (варіанти) за ці два роки, які дозволяли здійснювати рівноправне партнерство, взаємовигідне, і досягти на базі цього зниження ціни на газ. На жаль, ми не отримали відповіді", - додав він.

"І ті модулі, які нам пропонувалися, йшли всупереч з директивами президента про те, що ми будемо вибудовувати відносини тільки на рівних умовах, тому ми перейшли до політики зниження закупівель російського газу...", - сказав віце-прем'єр.

Крім того, Бойко заявив, що дискусія України та Росії щодо угоди про асоціацію України з ЄС досі продовжуються, і наша сторона сподівається показати Росії вигоди євроінтеграції.

Українська правда

Все про: Росія, газ

Українська правда
21.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации