Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Збірну України можуть позбавити трьох очок

Поделиться:

Перший віце-президент Федерації футболу України Сергій Стороженко заявив, що збірна України може бути позбавлена ​​трьох очок в турнірній таблиці групи "H" кваліфікації ЧС-2014.

Як повідомляє "УНІАН", інші варіанти покарання - проведення наступного матчу без глядачів і великий грошовий штраф.

Стороженко заявив, що 11 вересня ФФУ отримала лист від ФІФА, в якому повідомляється, що на матчі Україна - Сан-Марино були присутні представники контролюючого органу FARE, які зафіксували численні порушення з боку українських фанатів

Були помічені банери із зображеннями логотипу дивізії "СС-Галичина", а також розтяжки з цифрою "88", яка позначає фашистське вітання.

Стороженко додав, що на адресу півзахисника збірної України Едмара звучали расистські образи. Також фанати багато разів підкидали руки в нацистському вітанні.

Все це, за словами Стороженка, може призвести до максимального покарання у вигляді позбавлення команди трьох очок, проведення наступного матчу без глядачів і великого грошового штрафу.

Варто зазначити, що у ФФУ не знали про приїзд інспектора FARE на цей матч. Разом з тим, наголосив Стороженко, наразі справа розглядається, і можливі рішення будуть ухвалені пізніше. 

Додамо, що незважаючи на можливе покарання, ФФУ прийняла рішення розпочати продаж квитків на найближчий матч кваліфікації ЧС-2014 проти Польщі.

Нагадаємо, матч Україна - Сан-Марино закінчився з рахунком 9:0.

Чемпион
20.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации