Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Американця побили і роздягли в загоні для худоби на першому ж побаченні ВІДЕО

Поделиться:
Перше побачення для мешканця Флориди Шона Пола Вільямса видалося невдалим. Разом з його подружкою на романтичний вечір приїхали двоє здоровил з автоматами.

Як повідомляє NBC News, Шон познайомився з дівчиною два тижні тому в крамниці. Вона йому сподобалася, і він запросив її на побачення. Нова подружка погодилася і сказала кавалеру, що приїде по нього до крамниці, де вони познайомилися.

Однак романтичний вечір зіпсувався, коли у машині дівчини на задньому сидінні виявився ще один чоловік. За словами Вільямса, незнайомець сказав, що є її братом. Сама подружка запевнила, що завезе брата додому, і вони з Шоном поїдуть на побачення.

Та натомість вона завезла кавалера на покинуту ферму. Вільямс розповів поліції, що це було схоже на покинутий загін для худоби.

Там підійшов ще один "друг" з автоматом, який вдарив залицяльника в двічі в обличчя чимось металевим і наказав йому: "Віддавай всі свої гроші і одяг".

Побитого хлопця знайшла поліція, коли він голим і в крові йшов додому. За словами Вільямса, невдале перше побачення обійшлося йому в 200 доларів, шорти, сорочку і кросівки.

Поліція наразі шукає дівчину і чоловіків, які побили і пограбували її кавалера. Нагадаємо, що дослідження показали: українці не люблять водити коханих до ресторанів, але не скупляться на чайові.
Відголос.com
19.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации