Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Вірогідність проведення матчу Україна - Польща без глядачів дуже велика - джерело у ФФУ

Поделиться:

ФІФА відкрила дисциплінарне впровадження по матчу відбору до ЧС-2014 Україна - Сан-Марино (9:0), який проходив у Львові.

Про це повідомляє джерело "Чемпіона" у ФФУ.

У рапорті делегата цього матчу до ФІФА відзначається не тільки використання фаєрів, але й застосування уболівальниками нацистської символіки на стадіоні "Арена-Львів".

Як стерджує джерело, на ФФУ очікує які мінімум штраф у розмірі 30 тисяч швейцарських франків, а також проведення наступного матчу ЧС-2014 без глядачів, а це гра Україна - Польща, що має пройти у Харкові. Окрім того велика вірогідність дискваліфікації стадіону "Арена-Львів".

Нагадаємо, що після матчу відбору до ЧС-2014 Україна - Молдова ФФУ була оштрафовано за використання на матчі фаєрів та отримала попередження від ФІФА. Події на стадіоні "Арена-Львів" можуть подвоїти покарання української сторони і воно може бути дуже суровим, стверджують у ФФУ.

Втім, як зазначає джерело, у ФФУ схильні думати, що буцімто використання уболівальниками на матчі із Сан-Марино нацистської символіки, це виключно політичні інтриги, в які намагаються втянути національну збірну України. 

Чемпион
18.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации