Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кличко переконаний, що ценз осілості не завадить йому балотуватися у президенти

Поделиться:
Лідер партії УДАР Віталій Кличко не бачить підстав для відмови ЦВК в реєстрації його кандидатом у президенти у разі прийняття ним такого рішення.

Про це він сказав в інтерв'ю журналістам, коментуючи інформацію деяких ЗМІ щодо того, що він не зможе балотуватися як кандидат на посаду президента, оскільки не проживає в Україні останні десять років.

Він зазначив, що всі ці розмови - це "інсинуації".

При цьому Кличко наголосив, що "я розглядаю можливість балотуватися на посаду президента, але остаточне рішення ми приймемо тільки після консультацій з громадськістю".

За словами лідера УДАРу, саме це "дратує вже багатьох, і тільки з цим пов'язаний той бруд, який зараз почав литися, і всі інсинуації на цю тему".

Кличко зауважив, що "в будь-якій країні, де він виступав, піднімався український прапор і лунав український гімн".

Стаття 9 Закону України Про вибори Президента України визначає, що "Президентом України може бути обраний громадянин України, який на день виборів досяг тридцяти п'яти років, має право голосу, володіє державною мовою і проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем ​​виборів років".

Нагадаємо, раніше видання ZN.ua припустило, що у Центральної виборчої комісії можуть з'явитися підстави для відмови в реєстрації кандидатом у президенти лідера партії УДАР Віталія Кличка через можливе порушення політиком цензу осілості. У такому випадку політик зможе звернутися до "прецеденту Мельниченка", написало ZN.ua.
Відголос.com
18.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации