Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Гості з ХV століття під Києвом будуть штурмувати фортецю і влаштують кінні сшибки лицарів

Поделиться:

20-22 вересня у "Парку Київська Русь" відбудеться найбільший фестиваль осені "Гості Древнього Києва XV століття". Більше 500 учасників клубів історичної реконструкції візьмуть участь у відтворенні атмосфери XV століття. На фестиваль приїдуть учасники з України, Росії, Білорусі, Молдови, Латвії, країн Західної Європи.

Головною подією фестивалю стане відтворення лицарського турніру – поєдинки і групові бої, піші битви і вперше – видовищні кінні зшибки лицарів. Це унікальне видовище створять для гостей фестивалю реконструктори з Росії та Білорусі.
Крім того, лицарі продемонструють високу військову майстерність у стройовій підготовці, в денних і нічних боях, візьмуть штурмом фортецю, задіявши облогову техніку, середньовічну артилерію. У рамках фестивалю пройдуть також змагання лучників.

Відвідувачів Парку чекають виступи ансамблів старовинної музики, середньовічні танці та майстер-класи з них.

Під час фестивалю відвідувачі Парку зможуть спостерігати за життям справжнього середньовічного табору, працюватиме ярмарок майстрів. У вечірній програмі вЂ“ нічні битви, вогняне шоу та святковий феєрверк.

"Парк Київська Русь" розташований в с. Копачів Обухівського району. З Києва курсуватимуть маршрутні автобуси від станції м. Видубичі. Ціна квитків – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.

Сайт "Парку Київська Русь": http://www.parkkyivrus.com

Е

M-Ukraine
18.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации