Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Заслугу в перемозі "Металіста" над "Динамо" приписали Курченку

Поделиться:

Харківський "Металіст" досягає гарних результатів у новому сезоні Прем`єр-ліги, оскільки змінився власник клубу і покращилося фінансування.

Про це після перемоги над київським "Динамо" заявив віце-президент клубу Костянтин Пивоваров. 

"Я б ні в якому разі не став применшувати силу нашого суперника. "Динамо" - дуже сильна команда з великою історією, в це "міжсезоння вони пристойно посилилися, провели ряд гучних трансферів. В той же час, ми горді тим, що сьогодні історію українського футболу творить саме "Металіст".

Навесні ми уперше стали срібними призерами, а зараз упевнено лідируємо в чемпіонаті. З приходом в клуб нового власника у "Металіста" з'явилися нові можливості, цілі і додаткове фінансування. Сергій Віталійович за короткий час вже багато що зробив для розвитку клубу",- цитує Пивоварова офіційний сайт харківського клубу.

Такод Пивоваров наголошує, що нинішні успіхи команди - це саме заслуга власника команди Сергія Курченка.

"Може здатися, що сьогоднішні успіхи - це логічне продовження роботи попередніх років, проте помітна динаміка у клубу з'явилася тільки останнім часом. В результаті ініційованих новим президентом дуже серйозних змін у внутрішній політиці, зміні принципів управління клубом і принципів ухвалення рішень, мотивації і, звичайно, дуже серйозного фінансування".

Нагадаємо, що "Металіст" після 9 турів очолює турнірну таблицю Прем`єр-ліги і випереджає на три очки "Дніпро" та "Чорноморець" та на чотири "Шахтар".  

Чемпион
17.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации