Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Регіонал" вимагає від нардепів поважати російську мову у Раді ВІДЕО

Поделиться:
Депутат від Партії регіонів Микола Левченко попросив спікера Володимира Рибака зробити все, аби депутати у сесійній залі могли виступати російською мовою.

Про це він сказав під час виступу з парламентської трибуни, пише Gazeta.ua

"В Україні існує дві мови. Я думаю російською мовою, і вільно говорю українською. - сказав він. - Та поки російська мова не буде другою державною, поки в цій залі не буде поваги, то я буду висловлюватися тільки російською мовою. І це моя позиція".

Він додав: "І якщо хтось тут буде заважати виступати російською, то це неповага до мільйонів українців, які говорять російською". Після цього Левченко перейшов на російську мову та звернувся до Рибака, а би він посприяв у повазі до російськомовних нардепів.

Водночас, "свободівці" почали перекрикувати його, викрикуючи "Українська!", та стукаючи по столам. Так тривав весь його виступ. Після цього, спікер виніс на голосування питання щодо того, щоби нардепи сьогодні працювати до розгляду всіх питань, які стоять у порядку денному, але таку ініціативу підтримали лише 208 нардепів, і рішення не було прийнято.

Відголос.com
19.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации