Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Луценко вже бачить "холодну війну" без єдиного кандидата в президенти

Поделиться:

Лідер Ініціативи "Третя Українська Республіка" Юрій Луценко принципово наполягає на визначенні єдиного кандидата від опозиції на президентські вибори 2015 року.

Про це він заявив на прес-конференції у Рівному, цитує його прес-служба.

"Троє опозиційних кандидатів можуть піти різними колонами, але в цьому разі вони однозначно програють. Сьогоднішня мінлива соціологія вказує, що принаймні двоє здобудуть приблизно однаковий результат, який, з урахуванням задіяного владою адміністративного ресурсу, відставатиме від результату Януковича на 10-15%", - зазначає він.

"Така ризикована стратегія шансів на перемогу в другому турі жодному опозиційному кандидатові майже не залишить, бо "моноліт чиновництва, правоохоронців, судів і криміналітету залишиться непохитним", - наголосив політик.

На його думку, без єдиного кандидата кампанія перетвориться на справжню "холодну війну".

За словами Луценка, він готовий стати посередником між трьома опозиційними кандидатами, аби досягти бажаного результату.

Політик сподівається, що його позиція та суспільний тиск на її підтримку матиме успіх.

Водночас, відповідаючи на запитання про те, що буде в разі, коли до виборів 2015 року єдиного кандидата не з’явиться, Луценко зазначив, що в такому разі змушений буде долучитися до будівництва нової справді опозиційної партії на європейських засадах.

У новій структурі від готовий стати "граючим тренером", або виконувати будь-яку іншу роботу.

Ініціатор "Третьої Української Республіки" вважає, що в разі поразки сучасних демократичних сил, така нова партія має формуватися вже з нового покоління українських політиків.

Українська правда

Все про: Луценко, вибори

Українська правда
17.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации