Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
В Україні аферисти підробляють документи відомих клінік та "лікують" за шалені гроші

Поделиться:
У Харкові з'явилися горе-лікарі, які підробляють документи відомих клінік та "лікують" людей за шалені гроші. Вони продають через інтернет "чудо-ліки" за сотні доларів та ставлять діагнози на відстані 500 кілометрів, пишуть Вести.

Лікарі приватних клінік б'ють на сполох: не варто довіряти аферистам, які ставлять діагнози по телефону.

"В одному з дзвінків жінка стверджувала, що їй дзвонили з нашої клініки, поставили діагноз по телефону, призначили препарати вартістю 1700 гривень, які вона сплатила кур'єру. Надалі їй подзвонили і сказали, що наступні препарати коштують 2700 гривень. Всі анотації до препаратів - на наших фірмових бланках, з нашими реквізитами, не збігається тільки номер ліцензії . Через деякий час нам подзвонили ще кілька людей з аналогічними історіями", - розповідають в одній із приватних клінік міста.

Розпізнати аферистів дуже просто: вони відмовляються зустрічатися та проводити обстеження та переконують. що весь курс лікування можна провести дистанційно. Справжні лікарі обурюються: це нонсенс.

"Неприпустимо навіть збирати анамнез (первинні дані про стан пацієнта, - ред) лише зі слів пацієнта", - обурюються лікарі.

Нагадаємо, що шахраї заробляють десятки тисяч гривень на продажу псевдоліків пенсіонерам. Пенсіонерці поставили "діагноз" по телефону - передраковий стан.
Відголос.com
16.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации