Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Тимошенко розповіла, як "потойбічний світ" в'язниці змінив її особистість

Поделиться:
Ув'язнення робить будь-яку людину іншою. Про це заявила Юлія Тимошенко.

"В'язниця – це інший, потойбічний світ", - зазначила вона в інтерв'ю "Українській правді".

"В'язниця переплавляє, перепрограмовує людей. Всіх по-різному, але цей процес нікого не оминає. В'язниця виховує мінімалізм, лаконічність та вивертає з кожної твоєї клітини ту справжність, яка притаманна людині від народження, але трагічно втрачається з роками під тиском життєвих обставин", - вважає Тимошенко.

Екс-прем'єр підкреслила, що перебування в тюрмі змінило певні її пріоритети.

"Саме в'язниця позбавила мене бажання комусь щось доводити, конкурувати у написанні вдалих інтерв'ю або кмітливих блогів. Що від цього змінюється? Якщо я можу чимось допомогти своїй країні, я неодмінно це зроблю, але точно не буду змагатися у кількості наданих інтерв'ю", - зазначила ув'язнена.

Тимошенко пояснила, що протягом останніх 2-х років вона з-за ґрат сприяла об'єднанню опозиції перед виборами, провадила міжнародну комунікацію, допомагала роботі команд законотворців.

"А ще я з позиції свого нового життєвого досвіду щодня осмислювала, якою мусить бути сучасна, успішна Українська держава, намагалася вижити, вистояти, щоб мати шанс змінити хибний шлях української політики. Зараз я вже розумію, як це зробити", - наголосила екс-прем'єр.

Як повідомлялося, чоловік Тимошенко лишив їй амурне послання на честь 34-річчя спільного життя.
Відголос.com
16.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации