Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Укрпошта" заплатить за "хмару" під майданчиком Януковича 8 мільйонів

Поделиться:

Держпідприємство "Укрпошта" заплатить 8 мільйонів гривень за доступ до потужного дата-центру "Парковий", який буде розміщений під вертолітним майданчиком на схилі Дніпра.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник держзакупівель".

6 вересня за результатами тендеру держпідприємство уклало угоду з ТОВ "Анте Медіам" на послуги з надання доступу до банку даних до кінця 2013 року вартістю 7,95 мільйони гривень.

Послуги включають в себе використання ресурсів на площадці фірми для "платформи приватної хмари" та організацію волоконно-оптичної лінії не менш 10 Гбіт/с між цією площадкою та головним офісом "Укрпошти" на вул. Хрещатик, 22.

Має використовуватись не менше 20 серверів, серверна платформа класу High End, системи зберігання даних класу Middle та High End.

У першій версії технічного завдання також була вимога до інфраструктури Центру обробки даних – не нижче Tier 3. Однак фірма "Анте Медіам" виявилась єдиним в Україні власником такого сертифікату і напередодні тендеру цю вимогу прибрали.

Також було прибрано вимогу щодо підключення до "хмари" інформаційно-розрахункової дирекції УДППЗ "Укрпошта" по вул.Луначарського, 16/4.

Державне підприємство "Українські спеціальні системи", яке в системі СБУ займається послугами конфіденційного зв’язку, 18 травня подала скаргу до Антимонопольного комітету з вимогою призупинити цей тендер. Однак вже 22 травня "УСС" відкликало свою скаргу.

Фірму "Анте Медіам" заснували донеччанин Віталій Філатов та ТОВ "Амадеус ко", засновниками якого є киянин Олександр Хом’як та британська фірма "Файнроуд Бізнес Пов" (Fineroad Business Llp).

Саме фірма "Амадеус ко" збудувала споруду з вертолітним майданчиком на даху поряд з Верховною Радою та Аскольдовою могилою. Планувалось, що його буде використовувати для перельотів президент Віктор Янукович, а у середині споруди буде розважальний центр та конгрес-холл.

Згодом було повідомлено, що в рамках цього проекту також ведеться спорудження дата-центру "Парковий" вартістю близько 40 мільйонів доларів.

Все про: держзакупівлі

Українська правда
16.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации