Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
ЗМІ: Перед смертю Юлія Ткаченко кров'ю писала ім'я сина

Поделиться:
Справа про загибель подружньої пари Юлії Ткаченко та Сергія Чмиренка отримує нові подробиці. Слідство припускає, що їх міг хтось убити, а міліція застала ще живу жінку, яка намагалася написати кров'ю ім'я свого сина, повідомляють Вести.

Кажуть, що міліціонери ще застали Юлію Ткаченко живою. Вона лежала на кухні на підлозі й намагалася написати кров'ю ім'я свого сина. Мабуть, в останні хвилини свого життя думала про подальшу долю дитини.

"Дивно, що під час сварки подружжя нічого не зруйнувало у квартирі. Зазвичай у таких випадках все перевернуто. А на Лютеранській всі речі залишилися на своїх місцях", - розповіли виданню в столичній міліції.

Правоохоронці не відкидають варіант вбивства пари. Але в момент трагедії двері в квартиру були замкнені зсередини на ключ (так само, втім, як і балконні двері). Та й з житла нічого не пропало. А дорогих речей у квартирі було достатньо.

На даний момент триває слідство у справі та проводяться експертизи. У тому числі судово-медична і судово-токсикологічна. Остання дасть відповідь на питання про те, чи могли чоловік та жінка розправитися один з одним під впливом наркотиків або алкоголю.

Нагадаємо, 13 червня в Києві в елітному будинку знайшли зарізану дівчину і закривавленого чоловіка без свідомості.
Відголос.com
19.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации