Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Донецьку квартирні шахраї за кілька хвилин продають житло та міняють замки ВІДЕО

Поделиться:
Поки жінка у Донецьку ходила до ЖЕКу, невідомі переставили замки в квартирі, вкрали документи, виписали її з житла і продали помешкання, повідомляє TCH.ua

Жінка вийшла з дому на годину, а коли повернулася, тоне змогла відчинити двері своїм ключем. Викликала майстра. Той і повідомив про лихе. Мовляв, такі випадки уже були. Краще перевірити документи і викликати міліцію.

Відтоді жінка з сином 4 рази змінювали замки на вхідних дверях. І помічали, що за ними стежать. Пізніше в ЖЕКу з'ясувалося, квартира вже не їхня і виставлена на продаж.

Донедавна власником оселі був син жительки Донецька. Тепер удома він не може знайти документів на помешкання. Але у власному паспорті побачив штамп про виписку з квартири. В міліції порушувати справу відмовляються. Правоохоронці впевнені: чоловік власноруч продав житло.

Чоловіку повірив юрист, який вже неодноразово стикався з такими шахрайськими схемами. Він каже, що найголовніше тут для шахраїв — це добути документи.

Разом з прокуратурою юрист у суді намагається довести, що підпис у договорі купівлі-продажу квартири ставив не чоловік. Якщо почеркознавча експертиза покаже, що підпис не належить сину заявниці, тоді є шанси повернути квартиру на підставі того, що договір купівлі-продажу буде визнаний недійсним.

Тим часом, нові власники вже приходили до сім'ї і вимагали звільнити квартиру. Саме ці люди зараз є відповідачами у суді. Нібито житло вони придбали за 200 тис. грн. Але від будь-яких коментарів відмовляються.

Раніше йшлося про те, що квартирні шахраї продовжують дурити українців за старими схемами.

Відголос.com
19.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации