Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
За літо "Свобода" вишколила сотні "бойовиків"

Поделиться:

Впродовж літніх місяців місцеві осередки ВО "Свобода" провели близько 30 таборів різних рівнів -  від ахреологічних до спортивно-вишкільних.

Як повідомляє прес-служба "Свободи", у вишкільних таборах взяли участь кілька сотень молодих націоналістів зі всіх областей України.

"Сокіл" (громадська організація , ініціатор таборів. - УП) цьогоріч вийшов на загальнодержавний рівень", - зазначають у "Свободі".

"Суть сокільських таборів кардинально відрізняється від звичних для сучасного українця "туристичних" походів із притаманним для них споживанням великої кількости алкоголю. Мета таборів "Соколу" полягає в тому, аби виховати з пересічного українця, свідомість якого постраждала від окупації українського інформаційного простору, морально та фізично здорову людину, аби виховати націоналіста", - підкреслюють в організації.

Також націоналісти "приділяють увагу розумовому та духовному розвиткові молоді".

"На таборах регулярно відбувалися лекції з нетабачниківської історії України, зокрема національно-визвольних змагань ХХ століття, ідеології українського націоналізму, етнології, співів. На довготривалих таборах щонеділі та на релігійні свята свободівці організовували відвідини церкви", - зазначають організатори таборів.

У "Свободі" підкреслюють, що й надалі проводитимуть "все більше таких заходів, аби молоде покоління українців зростало в національно-патріотичному дусі".

Все про: Свобода

Українська правда
15.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации