Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Після збільшення грудей луганчанка живе на знеболювальному і потребує нових операцій ВІДЕО

Поделиться:
Неправильно зроблена операція зі збільшення грудей коштувала мешканці Луганська 30 тис. грн. та здоров'я, повідомляє TCH.ua

Імплантат, який лікарі мали встановити під м'яз, опинився просто під шкірою. Через те пацієнтка живе на знеболювальному і потребує нового оперативного втручання. Жінка не може спати та зняти бюстгальтер, і боїться, що шкіра під імплантати розлізеться.

Лікарі мамологічного центру, у якому луганчанка робила операцію, кажуть, що це – індивідуальна реакція організму. Начебто "міграція імплантату" - цілком розповсюджене явище. До того ж, не несе загрози життю пацієнтки, а є лише косметичною проблемою.

Утім, медики з інших клінік з колегами не погоджуються. Їхній вердикт — негайно потрібна нова операція, і зовсім не для естетики.

"Ми вже маємо ряд висновків незалежних експертів про те, що методика була порушена. Діагноз від початку поставлений невірно. Були протипоказання до здійснення цієї операції", - пояснив юрист Ігор Чудовський.

Тим часом міліція відкрила кримінальне провадження за ознаками неналежного виконання службових обов'язків медичними працівниками.

Жінка також звернулася в прокуратуру. Вона навідріз відмовляється робити повторну операцію у тій самій лікарні. Звертатиметься по допомогу до столичної клініки, а від луганського медзакладу вимагає компенсувати вартість нового лікування.

Відголос.com
18.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации