Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Марков: Мені півроку погрожували, фракцію Регіонів тримають у страху

Поделиться:

Позбавлений судом депутатського мандата Ігор Марков заявляє, що йому погрожували в Партії регіонів, а її депутатів "тримають у страху".

Про це він заявив в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна".

На запитання про те, чи критикували його на засіданнях фракції Партії регіонів за ратування за співпрацю з Митним союзом, чи намагалися переконати, Марков заявив:

"На засіданнях фракції мене не критикували. Мені півроку у відкриту погрожували керівники Партії регіонів. Прийде час, і я обов'язково розповім, які розмови в мене були і з ким, у тому числі й із керівниками країни". 

За його словами, "фракцію Партії регіонів, за винятком декількох депутатів, які відкрито висловлюють свою позицію, тримають у страху – у страху позбавлення мандатів, у страху втрати бізнесу".

Марков каже, що рішення Вищого адмінсуду про позбавлення його депутатського мандата не було для нього несподіваним:

"Я знав! Я знав настрої у фракції, я знав, що мене підтримують Олег Царьов, Вадим Колесніченко, Нестор Шуфрич, і упевнений, що 90% фракції Партії регіонів теж! Просто багато хто там боїться висловлювати свою позицію".

"Але насправді те, що сталося, – це знищення парламентаризму в країні – коли позбавляють мандатів тих депутатів, які відстоюють свою позицію. Це початок кінця цього режиму!", - додав Марков.  

Українська правда
13.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации