Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Схід і Захід України розділилися за ставленням до роботи і зарплати

Поделиться:
Переважна кількість працівників, задоволених своїми роботою і рівнем доходів, живуть у Києві, як показало опитування, проведене Дослідницьким центром кадрового порталу hh.ua.

Мешканці Південного і Східного регіонів практично сходяться у своїх оцінках: робота їм досить сильно не подобається (4,5 бали з 10), а гроші є лише невеликою компенсацією. Подібне ставлення і у жителів Центрального регіону.

Натомість працівники у Західних областях більшою мірою задоволені роботою, але не оплатою праці.

Залежність між стажем і задоволенням найчастіше пряма: чим більше стаж, тим більше задоволення отримує співробітник від своєї трудової діяльності і зарплати.

Найбільш задоволеними роботою і зарплатою виявилися чоловіки з більш ніж десятирічним досвідом роботи та жінки зі стажем 3-6 років.

Примітно, що зі збільшенням стажу представники протилежної статі кардинально розходяться в оцінках. На початку кар'єри жінки більш лояльно ставляться до умов роботи і рівня зарплат. У той час як чоловіки з досвідом роботи менше року зазвичай невдоволені умовами праці та матеріальною винагородою. З плином часу ситуація різко змінюється: після десяти років роботи задоволеність від трудової діяльності у чоловіків зростає, а у жінок, навпаки, падає.

Нагадаємо, що програмісти обійшли за престижністю прокурорів та директорів.
Відголос.com
12.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации