Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Іноземці перестають всиновлювати українських сиріт – їх витісняють навіть українські бабусі

Поделиться:
Українські сироти все рідше переїжджають за кордон до нових батьків. Українське законодавство створило умови за якими старенькій бабусі простіше всиновити дитину, ніж здоровій та заможній іноземній парі, пишуть Вести.

"Якщо є, наприклад, бабуся та іноземна сім'я, то закон - на боці бабусі", - розповів уповноважений президента з прав дитини Юрій Павленко.

Головне з нових правил - виключне право на усиновлення здорових малюків до п'яти років, а також прискорена процедура для українців. Тепер українці всиновлюють за 2-3 місяці, іноземцям потрібно цілих сім. Така політика отримала свої результати.

"За підсумками 2012-го, українські сім'ї взяли на виховання дітей-сиріт та усиновили в шість разів більше, ніж іноземці. Зараз загальна кількість дітей-сиріт в Україні - близько 92 тис. З них у сім'ях українців живуть і виховуються майже 76 тис. Ще сім років тому співвідношення було десь 50 на 50", - продовжив Павленко.

Нагадаємо, що Україну назвали найгіршою країною для народження, з неемоційними та нетолерантними людьми. Крім того, українців ще й визнали непривітними, але не настільки, як
Відголос.com
10.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации