Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Озброєний напад на фірму Корнацького з проблемного округу

Поделиться:

У вівторок озброєні молодики спортивної статури намагалися здійснити силове захоплення агрофірми кандидата в депутати Аркадія Корнацького по 132 округу.

Сутичка сталася у селі Чаусове-2 в Миколаївській області.

"Близько 80 бритоголових братків із пістолетами та помповими рушницями здійснили спробу проникнути на територію підприємства. Охорона та співробітники агрофірми "відбили" першу хвилю загарбників, тоді ті відкрили вогонь із помпової рушниці", - зазначив Корнацький.

За його словами, поранених багато, але важко поранених п'ятеро людей.

"Вони отримали поранення в голову, груди, голову, в живіт із дробовиків та помпових рушниць. Втратили багато крові. Зараз вони в лікарні, але швидка їхала більше ніж годину", - уточнив він телефоном "Українській правді".

"Поїхали збирати урожай. З боку Одеської траси вже стояли, як виявилося потім, десяток комбайнів держаної продовольчої компанії "Україна". Біля села Багачівка стоїть близько 40 зерновозів, які мали підходити до комбайнів у поля, щоб вивозити зерно. І величезна колона із кількох десятків автобусів і легковиків. Була цілком набита бритоголовими", - розповів Корнацький.

"Декілька автомобілів міліції в цивільному були розташовані навколо наших полів", - уточнив він.

"Коли робітники вийшли їм на зустріч, вони стали стріляти", - пояснив кандидат в депутати.

Пізніше міліція заявила, що це конфлікт між двома агрофірмами.

"При виїзді на місце події слідчо-оперативна група встановила, що між двома агрофірмами, які вирішували питання кому належить урожай зернових культур на вказаній землі, виникла конфліктна ситуація, під час якої були нанесені тілесні ушкодження представникам як з однієї сторони, так і з іншої", - зазначили у міліції.

Після приїзду міліції, на місце сутички прибула директор підприємства "Партнер Агро" Оксана Валешинська. Юрист Тетяна Монтян раніше заявляла, що ТОВ "Партнер-Агро" було спеціально зареєстровано для цієї махінації і  підконтрольне сину генпрокурора  Артему Пшонці.

Раніше Корнацький в інтерв`ю "Українській правді" розповів про тиск, який чиниться на нього.

Все про: Корнацький

Українська правда
18.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации