Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Путіна розповіли, як "відшили" українців під час розмови про зближення з ЄС та МС

Поделиться:
Радник президента Росії Володимира Путіна Сергій Глазьєв розповів, як під час україно-російських переговорів у Москві російська сторона попросила припинити розмову про можливість одночасного зближення України з ЄС та Митним союзом.

"Це найдивовижніше, що люди не дурні, вони все розуміють. Тому, коли йшли у нас останні переговори між урядами, усього лише 10 днів тому, учасники цих переговорів були щиро обурені - таке враження, що українські міністри не читали тексту цієї угоди. Ми їм говоримо одне, вони нам інше. Ми їм говоримо, що ви не можете увійти до нас у Митний союз, якщо ви підпишете угоду. Ігор Іванович Шувалов прямо сказав: "Давайте припинимо цю розмову. Неможливо підписати угоду з Євросоюзом і продовжувати переговори з нами про участь у нашому інтеграційному процесі, ні у повноформатному, ні навіть у частковому режимі "три плюс один", це неможливо", - повідомив Глазьєв в інтерв'ю радіостанції "Ехо Москви".

За словами Глазьєва, формат "три плюс один" також буде неможливий, тому що під ним розуміються, перш за все, спільні стандарти. Однак, на думку російської сторони, Україна не може зближувати технічне регулювання з Росією, якщо в угоді про асоціацію з ЄС написано, що Україна зобов'язується не змінювати своє технічне регулювання і стандарти, інакше, крім як зближуючи їх з Євросоюзом.
Читайте також: Янукович заявив, що українці самі на референдумі виберуть: ЄС чи Митний союз

На уточнююче питання про те, як Росія сама зближується з Євросоюзом за технічними стандартами, Глазьєв зазначив, що їхні переговори з ЄС "йдуть дуже важко".

"Ми це розуміємо. Ми, звісно, нашим колегам розповідаємо, як ми ведемо переговори з Євросоюзом. Ми пояснюємо, що переговори з Європейським союзом йдуть у нас дуже важко, тому що ми б'ємося за кожну букву, ми прагнемо узгодити, захистити наші інтереси... На відміну від підходу з Україною, де Європейський союз просто нав'язує Україні свої норми регулювання... В України немає права впливати на рішення Брюсселя, вона просто в односторонньому порядку зобов'язується виконувати директиви Брюсселя, погоджувати своє законодавство, як теперішнє, так і майбутнє. Тобто вона заздалегідь віддає своє суверенне право за цими нормами регулювання в Брюссель і зобов'язується виконувати директиви Брюсселя", - заявив радник Путіна.
Відголос.com
10.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации