Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Дрогобичі дівчина-сирота кинулась з п'ятого поверху після групового зґвалтування

Поделиться:
У Дрогобичі Львівської області 17-тирічна дівчина-сирота вистрибнула з п'ятого поверху будинку після зґвалтування.

Трагедія сталася ще місяць тому, але місцева влада і міліція цей випадок ретельно приховували, повідомляє телеканал ZIK.

Як розповіла сама потерпіла: посеред ночі до неї навідалося четверо знайомих хлопців, котрі напередодні напівжартома забрали в неї ключі від квартири, яку вона винаймала. Далі, парубки добряче випили і почали її ґвалтувати. Вона ж у шоковому стані вирішила втекти: добігла до сусіднього будинку, піднялася на п'ятий поверх і стрибнула з вікна.

Зараз дівчина перебуває у Львівській лікарні швидкої допомоги. В неї серйозні ушкодження хребта і тазу.

При цьому журналістам не вдалось поспілкуватися із керівництвом училища, де навчається потерпіла. Раптово всі керівники поїхали у відрядження до Івано-Франківська.

Читайте також: Дев'ятикласник зґвалтував 14-річну дівчинку на даху будинку

Шукати відповідальних не охоче беруться і у Дрогобицькому відділі у справах дітей, яке відповідає за дитину-сироту. Орест Любик, начальник відділу у справах дітей Дрогобицької міськради здивований єдиним, чому дівчина залишила гуртожиток і почала винаймати окреме житло, не повідомивши контролюючі органи.

Крім того, у дрогобицькій міліції не одразу розпочали кримінальне провадження за фактом зґвалтування. Правоохоронці стверджують, що дівчина добровільно впустила кривдників додому.

У Дрогобичі міліція і влада замовчували факт зґвалтування дівчини-сироти У Дрогобичі міліція і влада замовчували факт зґвалтування дівчини-сироти

Ті, кому небайдужа доля дівчинки вже побоюються, що справу сироти, з якої поглумилися, спробують забути.

У дитячому будинку пообіцяли займатися питанням. Зокрема, відомо, що батьки підозрюваних мають зв'язки і тому вважають, що їм легше відкупитися, ніж дати гроші на операцію.

Нагадаємо, у британському місті Манчестер шизофренік Томас Холл за годину зґвалтував трьох жінок, бо голоси в голові наказали йому "брати всіх".
Відголос.com
10.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации