Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Абдулліна, яка назвала україномовних дітей "бидлом", розказала про роман з головним режисером опери

Поделиться:
Солістка Національної опери України Катерина Абдулліна, яка назвала українських дітей "бидлом", мала стосунки з головним режисером Анатолієм Солов'яненком.

Про це вона повідомила "Вестям".

"У нас були, я б сказала, відносини. Абсолютно всі знали, що він до мене небайдужий. Мені досі говорять, мовляв, як він тебе любить! Він пропонував мені вийти за нього заміж, я відмовила, після чого стосунки зійшли нанівець", - говорить співачка.

За її словами, вона кілька разів підходила до Солов'яненка з проханням дати їй центральні партії, тому що її голос зміцнів, але режисер відмовляв: "В п'ятницю, одразу після скандалу, я була в театрі, побачила там Солов'яненка, але він кивнув і пробіг повз. Хоча я сподівалася на його захист", - згадує Абдулліна.

Проте сам режисер цієї зустрічі не пам'ятає.

"Я щодня зустрічаю по 200 людей і не можу всіх пам'ятати. Може бути, і кивнув їй. Я пропонував їй вийти заміж? Так вона збожеволіла! З приводу роботи - у неї дуже середній вокал", - сказав Солов'яненко.

При цьому колишній чоловік скандальної солістки повідомив, що Абдулліна збирається виїхати до Італії.

В театрі у закордонних гастролях Катерини Абдулліної сумніваються. "Вона майже не грає тут. Так хто ж її покличе виступати в Італії?", - сказав диригент Національної опери Іван Гамкало.
Відголос.com
10.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации