Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Криму рекетири вимагають від водіїв гроші за проїзд ВІДЕО

Поделиться:
В Криму в південнобережному селищі на дорозі, що веде до Лівадійського палацу, чоловіки у жилетах паркувальників беруть з водіїв плату за проїзд.

Алупкінський блогер Сергій Псарьов зафіксував цей факт на відео і передав його Центру журналістських розслідувань, передає Цензор.НЕТ.

На записі видно, як чоловік зупинив автомобіль і вимагав за паркування 50 гривень. "Паркувальник" представився Асланом, однак не назвав ні організацію, на яку працює, ні підставу для стягнення такої плати. Водій в свою чергу повідомив, що не збирається паркуватися, а тільки їде по дорозі. Після цього напарник "паркувальника" став перед машиною і заблокував проїзд.

"Охоронці-паркувальники" вимагали гроші за проїзд по дорозі загального користування, посилаючись на те, що далі є паркова зона. Коли вони побачили, що їх знімають на камеру, один з них сказав журналістові: "Знаєш, який ти мене знімаєш? П'ятдесятий. Я тут вже три роки стою"

Водій викликав на місце події наряд міліції, після чого прийшов "господар" паркувальників і в грубій формі повідомив автомобілісту, що вб'є його: "Я тобі, бл*дь, голову зламаю, уб'ю на х*й".

Нагадаємо, раніше в Інтернеті було оприлюднено відео, як інспектори ДАІ Бердянська беруть у водія хабар і обурюються, що він мало дає.

Відголос.com
18.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации