Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Комуністи таки влаштували "референдум" з приєднання до Митного союзу

Поделиться:

У Києві на території стадіону "Спартак" зібралося кілька сотень людей, організованих Компартією України для участі у всеукраїнському референдумі за народною ініціативою щодо вступу України до Митного союзу.

Про це "Українській правді" повідомила громадська активістка Наталія Соколенко.

Кілька трибун стадіону повністю заповнені учасниками "референдуму", на території присутня символіка КПУ та громадського руху "Український вибір".

На вході на територію стадіону всіх учасників зустрічають молоді люди у кофтинках з символікою КПУ, для входу вони вимагають пред'явити паспорт та запрошення.

"Журналістів, які зібралися перед стадіоном, на територію не пустили", - повідомила Соколенко.

За її словами, мотивують це тим, що представники ЗМІ не мають відповідної акредитації.

"До нас вийшов заввідділом з ідеологічної роботи КПУ Володимир Пустовойтов і заявив, що пустити нас не можуть, бо нема акредитації. Виявилося, що акредитація на захід завершилася ще у четвер. Хоча за законом акредитація на подібні заходи взагалі не передбачена, і участь у всеукраїнському референдумі кожний громадянин може братии безперешкодно", - підкреслила активістка.

"Пустовойтов взяв на себе відповідальність за недопуск преси до участі у заході, це перешкоджання журналістській діяльності, що згідно ст.171 УК – кримінальна відповідальність, до 3 років позбавлення волі", - додала Соколенко.

Представники ЗМІ – "5 канал", ТВі, ТРК "Ера", "Радіо Свобода", газета "День", "Громадське радіо" і "Громадське телебачення"- викликали міліцію.

Все про: КПУ, референдум

Українська правда
08.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации