Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
П'яний британець впав з 16 поверху та залишився живий ВІДЕО

Поделиться:
У місті Окленд Нової Зеландії британець впав з балкона на висоті 16-го поверху і залишився живий. 20-річний Том Стілвелл відбувся лише кількома переломами, саднами та травмами внутрішніх органів, передає Lenta.ru.

За словами друга потерпілого, молода людина відчуває себе цілком нормально. Він самостійно дихає, сміється і нічого з того, що сталося, не пам'ятає.

Як стало відомо, британець зламав собі ребра, зап'ястя та декілька кісток хребта, але ці травми не позначаться на його рухливості.

За інформацією ЗМІ, хлопець впав з балкона в суботу, 15 червня. Друзі поверталися з вечірки, а потім зрозуміли, що їхня квартира замкнена. Тому Стілвелл вирішив самостійно потрапити у квартиру через балкон.

Для цього молодий чоловік вирушив до сусідки, яка живе поверхом нижче, і попросив дозволу увійти і перелізти через балкон.

Як стверджує дівчина, вона не очікувала, що захмелілий хлопець все ж таки зважиться на такий крок. Вона вирішила, що він лише увійде в квартиру, подивиться з вікна і зрозуміє всю безнадійність своєї затії. Однак молода людина вирішила лізти через балкон додому. Під час цієї спроби хлопець і зірвався вниз.

Стілвелл приземлився на адміністративний корпус під житловим будинком. За словами сусідки, падаючи, британець навіть не кричав. При цьому вона зізналася, що дуже рада тому, що він залишився живий.

"В іншому випадку я б ніколи себе не пробачила", - заявила дівчина.

Як повідомлялося раніше, у квітні в Вінниці чоловік випав із 5 поверху і вижив
Відголос.com
18.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации