Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Заступник міністра фінансів прийшов у Раду п'яний - депутат

Поделиться:

Депутат від "Свободи" Ігор Швайка заявляє, що перший заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський прийшов у парламент у нетверезому стані.

Про це він заявив у коментарі журналістам.

За словами Швайки, він підійшов до президії, щоб поговорити з віце-спікером Русланом Кошулинським, а коли повертався на своє місце, почув характерний запах алкогольних випарів.

"Я думаю всі знають, як смердить від людини, яка щойно відірвалася від горілки. Насправді я хотів послухати доповідь, але перший заступник міністра прийшов у парламент в нетверезому стані звітувати про п'яне виконання бюджету на 2012 рік", - сказав він.

"Він сам підтвердив мої підозри, тому що він просто втік (з трибуни)", - додав нардеп.

Водночас, за словами прес-служби "Свободи", депутати від ПР заявляють, що Мярковський вживає ліки.

"А тим часом у кулуарах "регіонали" відбріхуються - кажуть, що Мярковський "вживає ліки". Бахнув із самого ранку - от і всі ліки...", - повідомила в Twitter прес-служба "Свободи".

Разом з тим голова регламентного комітету Володимир Макеєнко заперечив інформацію про нетверезий стан заступник міністра.

За його словами, Мярковському стало погано.

"Я особисто викликав йому лікаря з першого поверху, він підійшов почав йому міряти тиск і дав пігулки", - сказав Макеєно.

"Людина працювала, людина втомлена, це може статися з кожним. Ми зараз просимо Мярковського вийти на трибуну, щоб всі пересвідчилися, що все гаразд", - додав Макеєнко.

Він також висловив думку, що опозиціонери звинувачуючи Мярковського, черговий раз шукають привід для блокування трибуни.

Після перерви в засіданні спікер Володимир Рибак оголосив доповідь міністра фінансів щодо стану виконання Держбюджету. Однак пізніше він додав:

"Зараз йде освідєтєльствованіє заступника міністра, і о 16.00 він доповість з цього питання".

Українська правда

Все про: Свобода

Українська правда
18.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации