Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Політзаявами радник Путіна прикриває свої недопрацювання - Єфремов

Поделиться:

Глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає, що політичними заявами радник Путіна Сергій Глазьєв намагається приховати недоліки своєї роботи.

Про це "регіонал " заявив в ефірі програми "Шустер Live".

Як відомо, Глазьєв нещодавно зробив низку гучних заяв щодо України та її євроінтеграції, зокрема, він висловив думку, що підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом перекреслить можливість вступу України до Митного союзу і Київ перестане бути для Росії "повноцінним партнером".

"Для чого РФ робить те, що вона робить на сьогоднішній день, відверто кажучи, я не знаю. Глазьєв є не лише помічником президента РФ, він ще, по-моєму, є першим заступником генерального секретаря Митного союзу. Тобто це його безпосередня робота", - заявив у свою чергу Єфремов.

"Якщо таким ось чином він хоче якісь недоліки своєї роботи прикрасити політичними заявами, то, напевно, це не найкращий шлях...", - додав він.

Як відомо, Федерація роботодавців України заявила, що проблеми в українських експортерів на російській митниці почалися наприкінці липня, а з 14 серпня Росія заблокувала український експорт.

Українська правда

Все про: Росія, Єфремов, МС

Українська правда
07.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации