Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Менеджер Ахметова розповів про майбутнє Укртелекому

Поделиться:
На початку літа група СКМ підписала угоду про купівлю 92,79% акцій Укртелекому у австрійської EPIC . В інтерв'ю Forbes Ілля Архипов, який курирував угоду в групі Ріната Ахметова, описав, що чекає найбільшого оператора стаціонарного зв'язку країни після фіналу угоди.

Говорячи про передісторію покупки, менеджер відзначив, що пропозиція надійшла СКМ близько року тому.

"Були і за, і проти. З одного боку, великі інвестиції і великі ризики, з іншого - ми вже працювали в цьому секторі. Виникло питання, що робити з тими телекомунікаційними активами, які у нас вже є - розвивати, а потім продавати, або вести себе більш агресивно, входити в Укртелеком", - зазначив Архипов.

Зазначимо, що групі Ріната Ахметова належить також компанія Астеліт, яка виступає на ринку мобільного зв'язку під брендом life:). Менеджер зазначив, що Укртелеком і Астеліт являють собою два дуже різні бізнеси. Він припустив, що можливе налагодження їх спільної роботи - спільні послуги, абонентський сервіс, користування мережами.

Тим не менш, Архипов заперечує злиття компаній, вважаючи, що це скоріше піде на шкоду. "У багатьох країнах Європи і в Росії спроби це зробити успіху не приносили. Плюс, у компаніях різна структура акціонерів: якщо в Укртелекомі після завершення угоди ми будемо контролювати більше 90% акцій, то в Астеліті у нас частка 45% проти 55 % у Turkcell. Об'єднання компаній потребуватиме змін у структурі капіталу. Це дуже віддалені перспективи, про які поки говорити рано", - пояснив він.

Коментуючи плани на 3G-оператора Тримоб ("дочка" Укртелекому), Архипов зазначив, що група лише вивчає варіанти. З одного боку, відзначив менеджер, "є спокуса розвивати його самим".

"А з іншого - ми розуміємо, що отримаємо певні вигоди, якщо будемо розвивати його спільно з кимось: або з Астелітом, або з кимось іще з українських операторів. Щоб розвивати Тримоб спільно, зрозуміло, потрібно домовитися про умови. Тому коли і яким чином ми почнемо розвивати Тримоб, зараз не відповім", - додав Архипов.

Наприкінці липня Корреспондент.biz писав, що Укртелеком майже в п'ять разів скоротив чистий прибуток на тлі півмільярдних збитків свого власника.

Нагадаємо, що 3 червня 2013 року СКМ Ріната Ахметова і група EPIC (Австрія) підписали договір купівлі-продажу 100% акцій компанії UA Тelecominvest Limited, якій належать 100% ТОВ ЕСУ, яке, у свою чергу, володіє 92,79 % акцій Укртелекому.
Відголос.com
06.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации