Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Тягнибок образився на журналістів за сюжет про маєток

Поделиться:
"Свобода" вимагає від керівництва каналу "1+1" спростувати інформацію, що їх лідер Олег Тягнибок будує будинок у заповіднику.

Про це повідомляє прес-служба партії "Свобода".

"Суміш гебельсівщини і совєцького агітпропу, поширена в сюжеті програми "Гроші" на каналі "1+1" 2 вересня 2013 року, просто шокує. Це чергова хвиля інформаційного бруду, який щодня виливається зі сторінок, радіохвиль та телеекранів олігархічних ЗМІ", - наголосили в прес-службі.

Окрім того, в "Свободі" додали, що "псевдожурналіст Михайло Ткач уже не вперше продукує маніпулятивні сюжети про лідера "Свободи". "Анонсуючи у своєму "викривальному" матеріялі, що "Тягнибок будує розкішний маєток у заповіднику", автор не наводить жодного факту на підтвердження свого твердження, - підкреслили в партії. - У зв'язку з цим прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вимагає від керівництва каналу "1+1" у досудовому порядку спростувати неправдиву інформацію".

"Принагідно повідомляємо, що Олег Тягнибок не будує Тадж Магал, не орендує Вестмінстерський палац, не має квартири в "Бурдж Халіфі" та не є афільованим власником Межигір'я", - резюмували "свободівці".
Відголос.com
05.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации