Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Луцьку хлопця не пустили на дискотеку через "неклубну" вишиванку ВІДЕО

Поделиться:
У Луцьку молоду людину не пустили в нічний клуб через вишиванку. Відповідний ролик з'явився в Інтернеті.

Як стало відомо, відвідувача, якого в українській національній сорочці не пустили в клуб, звати Вадим Панафідін. За його словами, у нічний клуб його не пустили, мотивуючи це тим, що вишиванка - це "не клубний стиль".

"Я першим заходив у розважальний заклад. Перед входом мене зупинив чоловік у віці близько 30 років. Він не представився, перегородив мені вхід рукою й сказав: "У тебе не клубний стиль". Додам, що я був у білій вишиванці з крайкою (пояс-вишиванка), джинсах та туфлях, без головного убору", - повідомив хлопець IA Zik.

Як заявив Панафідін, зовні клубу не було ніяких покажчиків про те, що відвідувачам у вишиванках вхід заборонено.

"Я вступив у суперечку через "неклубність вишиванки, одразу дістав телефон, щоб все відзняти на камеру. Побачивши це, один з тих, хто мене проводжав на вулицю, сказав, що потрібно піти з ним кудись поговорити. Я попросив його представитись, на що той чоловік просто зник за дверима закладу. Я спробував переконати, що вишивка - елемент української культури і є стильним одягом, на що мені сказали, що тут дрес-код. На вході в клуб дійсно є табличка, де намальовано, що в спортивному одязі заходити заборонено, але про вишиванку - ані слова", - повідомив Панафидин.

У нічному клубі отримати коментар з цього приводу не вдалося. Дівчина, яка назвалася Іриною, повідомила, що представники дирекції знаходяться не у місті.

Нагадаємо, раніше регіонал Віталій Журавський висловлювався проти вишиванок у Раді, стверджуючи, що "шлях в Європу - це одне, а жупани і шаровари - інше".

Відголос.com
18.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации