Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Засідання суду у справі побиття міліціонерами судді почалась пікетом і завершилась "швидкою" ВІДЕО

Поделиться:
Бійці Державної служби охорони, які були затримані в одному з харківських ресторанів суддю місцевого районного суду, і далі перебуватимуть під вартою.

Від самого ранку до Харківського апеляційного суду відбувся справжній пікет, на який зібрались бійці Державної служби охорони і рідня заарештованого, повідомляє TCH.ua

Проте засідання так і не відбулось.

"Це повноцінна робота, якою займаються постійно. Я 20 років пропрацював і я постійно з кафе виводив людей, які бувають неадекватні. Напевно ж склалася ситуація там неадекватна, якщо вони застосовували газ, застосовували наручники, значить це потрібно було так", - каже Костянтин Верпатов, співробітник ДСО у відставці.

Засідання через відсутність прокурора довелось перенести.

У цей час у матері заарештованого почалась справжня істерика. Відтак, жінку в шоковому стані вивели із приміщення суду родичі, а потім викликали "швидку".

У свою чергу, захисник правоохоронців переконаний, що розгляд апеляції затягують навмисне. "Про причини неявки ніякої інформації немає. Відповідно, прокурор, якщо не може з'явитися на судове засідання, він зобов'язаний про це повідомити заздалегідь. У даному випадку ніяких повідомлень з його сторони не було. Це попросту умисне затягування розгляду апеляції", -сказав адвокат Святослав Кравець.

Згодом прокурор у суді з'явився і повідомив, що потребує більше часу для розгляду апеляційної скарги.

Таким чином, розгляд апеляції другого і третього правоохоронців – теж відкладають на кілька днів. Бійці ДСО лишаються під вартою.

Яке повідомлялось раніше, у Харкові заарештували двох співробітників ДСО за спроби припинити правопорушення відвідувача кафе, який виявився суддею. Прокуратура звинувачує правоохоронців в тому, що вони не перешкодили побиттю судді, але й самі його били. Як доказ – відомство оприлюднило відео з камер спостереження.

Відголос.com
18.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации