Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Янукович просить не протиставляти ЄС і Росію

Поделиться:

Президент Віктор Янукович закликає ВР об'єднатися у питання просування України до Європи та просить не протиставляти євроінтеграцію співробітництву з Росією.

Про це він заявив у вітальному слові під час урочистого відкриття третьої сесії ВР.

"Спроби протиставити співпрацю на європейському векторі та співробітництво з нашими стратегічними партнерами - Російською федерацією та країнами євразійського співтовариства – безпідставні", - заявив він.

"Успіх на Вільнюському саміті слід готувати. І значну роль в цьому процесі має зіграти ВР. Асоціація з ЄС потрібна не владі чи опозиції, вона потрібна Україні", - заявив Янукович.

"Це в першу чергу стимул до подальшого реформування, прискореної модернізації, підвищення соціальних стандартів", - пояснив Янукович.

"Маємо значно прискорити реалізацію програми реформ, зокрема завершити реформування судової системи, органів прокуратури та внутрішніх справ. Пропоную Верховній Раді якнайшвидше  підтримати відповідний пакет законопроектів", - зазначив президент.

Крім того, за його словами, потрібно вжити всіх необхідних заходів для впровадження нового Кримінально-процесуального кодексу, законодавства про адвокатуру та національного превентивного механізму проти тортур".

"Парламент має забезпечити прийняття законів, передбачених планом дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України", - зазначив також він.

"Завдання, які стоять перед Україною напередодні вільнюського саміту, складні і масштабні. Але у нас є і час, і сили , аби їх вирішити", - підсумував Янукович.

При цьому він додав, що "на жаль, попередня сесія була радше часом втрачених можливостей. "Як наслідок і ми втрачаємо темп реформ, який ми взяли ще у 2010-1012 роках", - зазначив він.

Українська правда

Все про: Янукович, євроінтеграція

Українська правда
03.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации