Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Києві автозаправку зводять на небезпечній відстані від пологового будинку

Поделиться:
У Києві практично в центрі столиці на Севастопольській площі зводять нову АЗС. Колонки заправки будуть розташовані за 50 метрів від входу до пологового і на такій самій відстані від житлових будинків. Так, принаймні, ТСН повідомили на будівництві. Бо, за документами, на площі зводять геть іншу споруду - черговий торговельно-офісний центр, повідомляє TCH.ua

Ще нещодавно тут було пустище. На початку цього тижня тут височів будівельний кран. До зими цього року тут з'явиться автозаправний комплекс. Сама АЗС буде невеликої потужності, поруч із нею зведуть магазин та кафе. На будівництві кажуть, що проект пройшов експертизу, жодні норми не порушені. Додають, що у будівельників є всі необхідні дозволи, а відстань од бензоколонок до житлових зон та пологового буде цілком прийнятною.

Проте місцевих жителів таке сусідство насторожило. Адже відстань до їх будинків від АЗС складає лише 50 метрів.

Норми розташування АЗС біля будинків та громадських закладів ТСН розшукала в інтернеті. Виявляється, що будувати аж так близько до житла – цілком законно. Максимальна відстань у сто метрів передбачена, якщо заправка розташована біля виробничих споруд із наявністю радіоактивних чи шкідливих речовин. Від житлових будинків АЗС треба віддалити на 25 метрів — це у випадку, якщо станція мала, а великих у місті не будують. Від парків та ринків – на 30 метрів. Від виробничих та адмінбудівель узагалі – на 12 метрів.

Про медичні чи дитячі заклади в цих нормах окремо не сказано. Тим часом голова КМДА нічого про будівництво на Севастопольській не знає. За тлумаченням дивних норм будівництва звертаємося до надзвичайників. Вони перевіряють, що саме зводять на Севастопольській. І виявляється, що згідно поданої замовником декларації буде проводитись будівництво торговельно-офісного центру з підземним паркінгом.

Роздивитися, що саме будують, зараз украй важко, бо поки на площі вирили лише копань. Далі дізнаватися, що ж прикрасить Севастопольську площу, буде найімовірніше прокуратура.

Відголос.com
18.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации