Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У ПР кажуть, що Рада у вівторок буде, і хизуються наявністю 250 голосів

Поделиться:

Засідання Верховної Ради у вівторок, 18 червня, відбудеться, незалежно від бажання опозиції.

Про це заявив депутат Партії регіонів Олександр Стоян в ефірі 5 каналу.

"По-перше, Партія регіонів наполягає на проведенні засідання у Верховній Раді…", - почав він.

"Верховна Рада (18 червня) запрацює. Ми приймемо всі закони, як би не заважала опозиція, яка не хоче працювати. Закони економічні, соціальні, закони, які дають можливість вступити в Євросоюз…" – заявив "регіонал".

"Хіба ми, люди, які йшли у владу, Партія регіонів, будемо йти на поводу у опозиції і виконувати те, що їм заманеться? Вони сьогодні одне хочуть, завтра інше… Ми чітко сказали: є регламент… є відповідальність за блокування трибуни. Якщо вони будуть блокувати, ми перейдемо в інше приміщення…", - додав Стоян.

"У нас на сьогодні є підтверджено 250 голосів депутатів, які хочуть приймати закони…", - запевнив він.

Відповідно до оприлюдненого на сайті парламенту порядку денного на вівторок, Рада має заслухати звіт Кабінету Міністрів про виконання держбюджету-2012, а також розглянути питання про дострокове припинення повноважень голови Центрвиборчкому Володимира Шаповала та обрання членом ЦВК Олександра Копиленка.

Як відомо, наприкінці минулого пленарного тижня представники опозиційних фракцій блокували роботу парламенту. Основною причиною стала відмова Януковича особисто презентувати своє послання до ВР. Опозиція також вимагає розгляду питання про київські вибори.

Крім того, вони вимагали переголосування угоди з Кіпром.

Також їх обурювало те, що Партія регіонів, вийшовши з переговорів про перевибори в проблемних округах, запропонувала замість компромісної дати проведення виборів у вересні – 18 серпня.

У свою чергу, депутати від Партії регіонів збирали підписи за проведення позачергової сесії Верховної Ради, не виключаючи, що таке засідання може відбутися поза межами сесійної зали парламенту.

Українська правда

Все про: Верховна Рада

Українська правда
18.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации