Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кравчук про лікування Тимошенко: Янукович не може цього вирішити

Поделиться:

Екс-прем'єра Юлію Тимошенко слід відправити на лікування за кордон, але таке рішення не має приймати президент Віктор Янукович.

Таку думку озвучив екс-президент Леонід Кравчук в інтерв’ю ТСН.

"Моя позиція така: Тимошенко дійсно потрібно дати можливість лікуватися за кордоном, тому що вона не довіряє українським лікарям і вочевидь має для цього всі підстави. Німеччина погодилась взяти її на лікування. І це питання потрібно вирішити", - заявив політик.

При цьому він не може сказати конкретно, які саме рішення необхідно прийняти для такого рішення.

"Я не знаю, що там потрібно. Чи треба долучати для цього Верховну Раду? Чи потрібен якийсь закон або постанова, бо це робиться вперше і тут немає якогось прикладу для нас. Але я стою на тому, що це питання треба вирішити. Виключити будь-які спекуляції навколо цієї теми. Бо воно стоїть на перешкоді підписанню договору про асоціацію з Європейським Союзом", - додав Кравчук.

Водночас Леонід Кравчук вважає, що президент Віктор Янукович не може одноосібно ухвалити рішення про лікування Тимошенко за кордоном.

"Якби ви задали таке запитання Обамі, він би здивувався. Я колись мав розмову з Бушем-старшим. Я йому розповідаю, що в Україні держава заготовила недостатню кількість зерна, немає того і того. Він на мене так дивно дивиться і каже: "Я вас не розумію. При чому тут держава? Це мають заготовляти відповідні структури", - зазначив він.

Втім Кравчук вважає, що позиція Януковича має вирішальне значення, але він не вирішує всього.

Обмудсмен Валерія Лутковська вважає, що для лікування Тимошенко за кордоном необхідний міжнародний договір, який має ратифікувати парламент.

Все про: Кравчук, Янукович, Тимошенко

Українська правда
29.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации