Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Міліція відповість за втечу Мельника

Поделиться:

Київська обласна прокуратура готується висунути винним у втечі Петра Мельника міліціонерам звинувачення у службовій недбалості.

Міліціонери не контролювали роботу електронного браслета, надягнутого на руку Петра Мельника, відреагувавши на сигнал про його втечу лише через день.

"Встановлено, що сигнал на стаціонарний пульт моніторингу, розміщений у Києво-Святошинському райвідділі міліції, надійшов ще 8 серпня, проте співробітники міліції виїхали тільки 9 серпня. Встановлено осіб, які своєчасно не відреагували на сигнал", - повідомляє "Комерсант-Україна" з посиланням на прокуратуру Київської області.

За інформацією видання, відповідальні - працівники чергової зміни Ірпінського міського відділення міліції, що мали контролювати Мельника.

Очікується, що їм буде пред'явлено звинувачення за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу ("службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки"). Стаття передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Офіційно правоохоронні органи не підтвердили, що ректор перебуває за кордоном. Однак неофіційно в міліції практично переконані в тому, що Петро Мельник втік за кордон.

"Шанси, що Петро Мельник все ще перебуває на території нашої країни, мінімальні. Нами проводиться значна робота по його розшуку в Україні, проте ми на 90% впевнені, що Петро Мельник за кордоном", - повідомив співрозмовник в МВС.

Ректор Національного університету державної податкової служби Петро Мельник був затриманий 27 липня співробітники міліції у власному кабінеті при отриманні хабара.

1 серпня Печерський райсуд помістив Мельника під домашній арешт, після того, як адвокати заявляли про погіршення стану його здоров'я.

7 серпня на нього одягли спеціальний браслет, який дозволяє відстежувати всі переміщення заарештованого. У ніч на 9 серпня Мельник зняв браслет і зник у невідомому напрямку.

14 серпня Мельник був оголошений в міжнародний розшук, оскільки з'явилася інформація, що в ніч на 9 серпня він втік до Білорусі.

Українська правда
27.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации