Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
СБУ попросили зайнятися російським актором, що образив татар

Поделиться:

Служба безпеки України має притягнути російського актора Олексія Паніна до кримінальної відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Таке звернення до СБУ направив депутат від "Свободи" Ігор Швайка, якого цитує прес-служба Харківської облорганізації партії.

"Реакція СБУ повинна бути миттєвою та безкомпромісною. Жодна особа, незалежно від статусу чи популярності, не має права дозволяти собі таких зневажливих висловів", - зазначив він.

"Крим – це Україна, а кримські татари, так само як і мільйони етнічних українців, стали жертвами комуністичного режиму, депортацій та розстрілів, про які з таким схваленням дозволяє собі говорити ця особа", – прокоментував своє звернення Швайка.

Раніше Панін потрапив у ДТП в Алушті, після якої грубо спілкувався з водієм іншого автомобіля – татарином, а також бив його.

Пізніше Панін зробив ще низку скандальних заяв про татар і те, що Крим – не Україна.

Після всього цього Панін вибачився перед татарами. Однак вони його не вибачили і вимагали припинити гастролі російського актора в Криму.

Відтак, спектакль "За двома зайцями", у якому одну з ролей мав зіграти Олексій Панін, пройшов у Євпаторії без участі скандального актора – його "зняли" з вистави.

Українська правда

Все про: СБУ, Крим, скандал, Росія

Українська правда
23.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации