Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Жебрак збирав на вулиці 76 тисяч доларів щороку і купив квартиру за 300 тисяч ВІДЕО

Поделиться:
Британець Саймон Райт вдавав жебрака і просив милостиню на вулицях Лондона, в той час як насправді він володів апартаментами за 300 тисяч доларів.

Як повідомляє TCH.ua з посиланням на The Daily Telegraph, замурзаний чоловік у лахмітті щодня сидів на узбіччі разом із псом і просив милостиню. Однак це була для нього лише робота. Ввечері він складав свій шматок картону з проханням про милостиню, вмивався і йшов додому.

Щороку він заробляв жебракуванням до 76 тисяч доларів. Сусіди розповіли поліції, що Райт підозріло часто ходить до букмекерів і в гральні заклади. Як виявилося, вдаваний жебрак міняв у них дріб'язок на купюри.

"Він щодня важко працював і заробляв великі суми просто просячи милостиню на вулиці. Райт так три роки був жебраком", - розповів констебль Олівер Штебель.

"Я знаю його. Я давав йому гроші роками. Думаю, близько 20 фунтів стерлінгів я пожертвував цьому жебраку. Я можу їх отримати назад?" - цікавиться Кріс Фавершам.

Розгляд справи Райта ще триває. Поки що йому заборонено жебракувати на вулиці. Однак остаточний вироком він може бути позбавлений волі на 5 років за шахрайство.

Відголос.com
17.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации