Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Для поновлення матчу на Львівщині викликали "Беркут"

Поделиться:

Правоохоронці Львівщини запобігли масовим заворушенням під час футбольного матчу між гравцями команд "Фаворит" (с. Лапаївка) та "Гірник" (м. Новояворівськ), який відбувся 18 серпня у селі Лапаївка.

Про це 21 серпня повідомляє ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Як зазначають в міліції, завершивши перший тайм матчу, гравці обох команд з рахунком 1:1 розійшлися на перерву. Однак, щойно розпочалася друга частина гри, як на футбольне поле вийшли вболівальники команди-гостя – "Гірника". Молоді люди (34 особи), віком приблизно 14-25 років, своїми діями намагалися зірвати футбольний матч.

Припинити правопорушення закликали вболівальників два дільничних інспектори, які саме забезпечували охорону громадського порядку. Однак, на пропозицію правоохоронців не пристав жоден з уболівальників, а тому працівники міліції викликали на підмогу своїх колег зі спеціального підрозділу міліції "Беркут".

Другий тайм футбольного матчу завдяки "Беркуту" було відновлено вже за 15 хвилин.

Усіх порушників громадського порядку стражі порядку доставили у Пустомитівський райвідділ міліції. Також було з’ясовано, що вболівальники, які вийшли на футбольне поле під час футбольного матчу, були тверезими. При них були виявлені піротехнічні засоби (фаєри та петарди), один канцелярський та два металеві ножі, 13 гумових кап, еластичні бинти, шкіряні рукавиці, одна гумова маска та дві дерев’яні палиці (біти), повідомляє zik.ua.

Чемпион
21.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации