Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Проти Власенка знову порушують кримінальну справу

Поделиться:

Проти захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка поновили кримінальну справу.

Таку ухвалу Печерського райсуду м. Києва оприлюднила на своїй сторінці у Facebook його екс-дружина Наталя Окунська, скарга якої ібула цим судом задоволена.

Суд своєю ухвалою скасував закриття 18 грудня кримінального провадження проти Власенка за фактом невиконання ним рішення суду.

Крім того суд зобов’язав слідчого поновити досудове розслідування і провести його.

Стаття, за якою має бути відкрите провадження, передбачає покарання у вигляді до трьох років в’язниці або від 286 750 до 573 500 гривень штрафу за невиконання рішення суду.

Як відомо, Окунська вимагає від Власенка сплату аліментів. Крім того вона вимагала розподілу майна.  Через цю справу раніше Власенка кілька разів не випускали за межі України.

Кримінальне провадження за заявою Наталії Окунської про невиконання рішення суду Сергієм Власенком було закрито за відсутності складу злочину. Саме його поновлено рішенням Печерського райсуду. 

В опозиції вважають, що конфлікт між колишнім подружжям використовують політичні опоненти  для боротьби з Власенком. Вона це відкидала, однак вже наприкінці травня заявила, що в разі висування Власенка кандидатом в депутати по одному з "проблемних округів", вона також балотуватиметься в тому самому окрузі.

Власенко, який був обраний депутатом ВР в жовтні 2012 року, був позбавлений мандата, а разом з цим і недоторканності рішенням суду нібито через те, що він працюючи у парламенті, не призупинив свою адвокатську ліцензію.

Українська правда

Все про: Власенко

Українська правда
17.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации