Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Захисники Тітушка хочуть заборонити "тітушок"

Поделиться:

Захисники Вадима Тітушка, який звинувачується у побитті журналістів під час мітингу 18 травня, мають намір заборонити використання його прізвища як ім'я загальне.

Про це у середу пише газета "Вести" з посиланням на захист підсудного.

Як відомо, після початку кримінального провадження у цій справі "тітушками" стали називати молодих спортсменів, яких залучають як бойовиків на мітингах і рейдерських захопленнях.

"Справа дуже складна, тому що тут замішана політика. І з Вадима зараз намагаються зробити цапа відбувайла, мовляв, хтось же повинен відповісти за події 18 травня в Києві", - заявила адвокат Тітушко Оксана Шкода.

"Тому ми будемо намагатися, щоб йому вирок, якщо таки його визнають винним, був мінімальним - умовний термін (йому загрожує до чотирьох років в'язниці)", - додала вона.

За її словами, зараз Тітушко намагається вести звичний спосіб життя: "Щодня ходить на тренування і готується до навчання, кидати вуз не має наміру".

Як відомо, за підозрою у нападі на журналістів  18 травня в центрі Києва був затриманий Вадим Титушко. Він був у складі групи з близько 50 осіб, які влаштували бійку зі свободівцями на Великій Житомирський.

Співробітники міліції "проявили нерішучість" під час інциденту з побиттям журналістів Ольги Сніцарчук та Влада Соделя.

Шевченківський райсуд Києва випустив Титушка під заставу 22940 гривень. 

Все про: Тітушко, суди, ЗМІ, медіа

Українська правда
21.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации