Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Журналістку Тетяну Чорновіл затримали в центрі Києва

Поделиться:
Відома журналістка Тетяна Чорновіл була заарештована в Києві біля офісу агентства РІА новини, де вона давала прес-конференцію, повідомила директор Інституту масової інформації та правозахисниця Вікторія Сюмар.

"Повезли до суду на Білоруській, 13, це друга частина Шевченківського райсуду. Перед тим її 3:00 маринували на Смирнова-Ласточкіна, заявивши, що суд не призначено. При цьому ще в п'ятницю її зобов'язали з'явитися до суду на 12:00. За протоколом повинні судити за адмінпорушення, як і Соболєва з Луценком ", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомлялося 16 серпня, активістка громадського руху Збережи старий Київ, журналістка Тетяна Чорновіл спустилася з підвіконня в залі засідань Київради в центрі столиці.

Раніше її колег по громадському руху, які були затримані в Київраді, Єгора Соболєва та Ігоря Луценка засудили до п'яти діб адмінарешту.

Нагадаємо, Чорновіл просиділа більше шести годин на підвіконні в будівлі Київради на висоті 4-5 метрів від підлоги. Туди вона забралася з даху. Чорновіл заявляла, що не покине підвіконня до 19 серпня, коли має відбутися сесія Київради.
Відголос.com
19.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации